Jdi na obsah Jdi na menu
 


pametni-list-001.jpg

 

Liga B - konečné pořadí družstev

1. Q-team
2. ŻYWIEC TEAM
3. Pupíci
4. PLUMSTARS
5. Dapsáci
6. VT Sínusoida 2010
7. DAN TEAM
8. ČSAD Frýdek-Místek, a.s.
9. Řepiště
10. Ostravička
11. Kalamita
12. PRAŠIVÁ
13. Osmička
14. KVN Vsetín
15. POHODA
16. ŠESTKY
17. Mamma Mia
18. Tornádo
19. STOLAR-HUT Ujsoly

Celková tabulka

  • c - počet zápasů
  • v - výhry 2:0 (3 body)
  • vt - výhry 2:1 (2 body)
  • pt - prohry 1:2 (1 bod)
  • p - prohry 0:2 (0 bodů)
  • pk - kontumace (-1 bod)

Liga B - finálová skupina B4

p. družstvo c v vt pt p pk sety míče body
1. Kalamita 8 5 1 1 1 0 13:5 (2.6) 407:356 (1.143) 18
2. PRAŠIVÁ 8 5 0 3 0 0 13:6 (2.167) 419:363 (1.154) 18
3. Osmička 8 4 1 0 3 0 10:7 (1.429) 378:335 (1.128) 14
4. KVN Vsetín 8 3 2 1 2 0 11:8 (1.375) 406:379 (1.071) 14
5. POHODA 8 2 2 3 1 0 11:10 (1.1) 425:425 (1) 13
6. ŠESTKY 8 1 4 1 2 0 11:10 (1.1) 425:420 (1.012) 12
7. Mamma Mia 8 1 1 2 4 0 6:13 (0.462) 362:411 (0.881) 7
8. Tornádo 8 0 2 2 4 0 6:14 (0.429) 366:437 (0.838) 6
9. STOLAR-HUT Ujsoly 8 1 1 1 5 0 5:13 (0.385) 343:405 (0.847) 6

 

6.3.2016 - Hrací den č. 6

domácí hosté výsledek
PRAŠIVÁ STOLAR-HUT Ujsoly 2:0 (25:17, 25:16)
ŠESTKY Tornádo 2:1 (25:12, 18:25, 15:4)
Mamma Mia KVN Vsetín 1:2 (25:18, 19:25, 9:15)
Osmička POHODA 2:1 (25:15, 22:25, 15:13)
Kalamita PRAŠIVÁ 0:2 (19:25, 19:25)
ŠESTKY Mamma Mia 2:0 (25:18, 25:19)
Tornádo STOLAR-HUT Ujsoly 0:2 (16:25, 19:25)
POHODA Kalamita 0:2 (16:25, 17:25)
KVN Vsetín Osmička 2:0 (25:20, 25:18)
Mamma Mia Tornádo 2:0 (25:22, 25:19)
Kalamita KVN Vsetín 2:0 (27:25, 25:20)
PRAŠIVÁ POHODA 1:2 (25:15, 18:25, 10:15)

7.2.2016 - Hrací den č. 5

domácí hosté výsledek
KVN Vsetín Tornádo 2:1 (22:25, 25:15, 15:10)
STOLAR-HUT Ujsoly ŠESTKY 2:1 (25:23, 23:25, 15:10)
PRAŠIVÁ Osmička 2:0 (25:23, 25:18)
STOLAR-HUT Ujsoly POHODA 0:2 (24:26, 12:25)
Mamma Mia PRAŠIVÁ 0:2 (20:25, 14:25)
Osmička Kalamita 0:2 (21:25, 16:25)
POHODA Tornádo 1:2 (25:23, 18:25, 12:15)
Kalamita Mamma Mia 2:1 (15:25, 25:16, 15:8)
KVN Vsetín ŠESTKY 2:0 (25:14, 25:18)
Tornádo PRAŠIVÁ 2:1 (25:19, 19:25, 18:16)
KVN Vsetín STOLAR-HUT Ujsoly 2:0 (25:22, 25:18)
Osmička ŠESTKY 2:0 (25:18, 25:20)

17.1.2016 - Hrací den č. 4

domácí hosté výsledek
KVN Vsetín PRAŠIVÁ 0:2 (20:25, 18:25)
ŠESTKY POHODA 2:1 (26:24, 21:25, 16:14)
Tornádo Osmička 0:2 (13:25, 19:25)
STOLAR-HUT Ujsoly Mamma Mia 1:2 (25:27, 25:19, 6:15)
Kalamita Tornádo 2:0 (25:17, 27:25)
PRAŠIVÁ ŠESTKY 1:2 (20:25, 25:22, 11:15)
POHODA KVN Vsetín 2:1 (25:18, 24:26, 15:9)
Mamma Mia Osmička 0:2 (13:25, 20:25)
STOLAR-HUT Ujsoly Kalamita 0:2 (16:25, 20:25)
ŠESTKY Kalamita 2:1 (24:26, 25:23, 15:11)
Osmička STOLAR-HUT Ujsoly 2:0 (25:9, 25:20)
POHODA Mamma Mia 2:0 (25:21, 26:24)

29.11.2015 - Hrací den č. 3

domácí hosté výsledek
KVN Vsetín ŠESTKY 0:2 (19:25, 14:25)
PLUMSTARS POHODA 2:1 (25:18, 19:25, 15:8)
DAN TEAM Ostravička 1:2 (25:17, 25:27, 9:15)
VT Sínusoida 2010 PLUMSTARS 0:2 (18:25, 13:25)
Tornádo ČSAD Frýdek-Místek 0:2 (19:25, 18:25)
ŠESTKY STOLAR-HUT Ujsoly 2:1 (19:25, 25:22, 15:7)
KVN Vsetín STOLAR-HUT Ujsoly 2:0 (26:24, 25:11)
DAN TEAM VT Sínusoida 2010 1:2 (25:19, 20:25, 13:15)
Ostravička POHODA 2:1 (25:22, 17:25, 15:12)
ČSAD Frýdek-Místek ŠESTKY 2:1 (25:23, 14:25, 15:12)
PLUMSTARS Tornádo 2:0 (25:21, 25:13)
POHODA KVN Vsetín 2:0 (25:17, 25:22)
VT Sínusoida 2010 Ostravička 2:0 (25:12, 25:15)
Tornádo DAN TEAM 1:2 (25:19, 16:25, 11:15)
STOLAR-HUT Ujsoly ČSAD Frýdek-Místek 0:2 (21:25, 18:25)

8.11.2015 - Hrací den č. 2

domácí                           hosté  výsledek
KVN Vsetín VT Sínusoida 2010 0:2 (18:25, 26:28)
Tornádo POHODA 2:1 (25:13, 23:25, 15:8)
ŠESTKY Ostravička 2:1 (19:25, 25:23, 15:12)
PLUMSTARS KVN Vsetín 2:1 (25:12, 19:25, 15:10)
DAN TEAM ČSAD Frýdek-Místek 1:2 (25:20, 19:25, 9:15)
STOLAR-HUT Ujsoly POHODA 1:2 (21:25, 25:22, 12:15)
ČSAD Frýdek-Místek Ostravička 0:2 (22:25, 12:25)
VT Sínusoida 2010 STOLAR-HUT Ujsoly 2:0 (25:22, 25:14)
Tornádo ŠESTKY 1:2 (25:19, 14:25, 6:15)
DAN TEAM KVN Vsetín 0:2 (22:25, 20:25)
Ostravička PLUMSTARS 0:2 (4:25, 0:25)
STOLAR-HUT Ujsoly Tornádo 2:1 (22:25, 26:24, 15:9)
ČSAD Frýdek-Místek VT Sínusoida 2010 0:2 (17:25, 17:25)
DAN TEAM POHODA 2:1 (19:25, 25:20, 15:13)
ŠESTKY PLUMSTARS 0:2 (17:25, 14:25)

11.10.2015 - Hrací den č. 1

domácí    hosté             výsledek
ČSAD Frýdek-Místek, a.s. KVN Vsetín 1:2 (16:25, 25:21, 11:15)
PLUMSTARS STOLAR-HUT Ujsoly 2:1 (21:25, 25:12, 15:8)
DAN TEAM ŠESTKY 2:0 (26:24, 25:18)
Ostravička Tornádo 2:0 (25:14, 25:23)
POHODA VT Sínusoida 2010 1:2 (25:22, 20:25, 8:15)
STOLAR-HUT Ujsoly DAN TEAM 0:2 (24:26, 21:25)
ČSAD Frýdek-Místek, a.s. PLUMSTARS 2:0 (25:23, 25:18)
POHODA ŠESTKY 2:1 (25:16, 18:25, 15:8)
VT Sínusoida 2010 Tornádo 2:0 (25:18, 25:18)
Ostravička KVN Vsetín 2:1 (25:20, 23:25, 15:4)
PLUMSTARS DAN TEAM 0:2 (17:25, 22:25)
POHODA ČSAD Frýdek-Místek, a.s. 2:1 (21:25, 25:19, 15:10)
Ostravička STOLAR-HUT Ujsoly 2:0 (25:20, 25:13)
ŠESTKY VT Sínusoida 2010 0:2 (14:25, 14:25)
KVN Vsetín Tornádo 2:0 (25:16, 25:19)